t: 85 653 24 55
zsznr5@zsznr5.bialystok.pl

foto1

.

foto1

.

foto1

.

foto1

.

foto1

.

Ósmoklasisto,

Przed Tobą ważna decyzja – wybór szkoły ponadpodstawowej.

W podejmowaniu decyzji zawodowych pomagają Ci, m.in.: nauczyciele, wychowawca, pedagog szkolny oraz rodzice.
Z pomocą przychodzimy także MY - szkoła zawodowa, która pozwoli Ci poznać warunki nauki w danym zawodzie zanim ją wybierzesz! Złóż deklarację udziału i weź udział w warsztatach -  sprawdzisz, czy dany zawód jest dla Ciebie.  Podczas warsztatów poznasz odpowiedzi na zadawane sobie pytania:  co potrafię robić?;  co lubię robić?; jakich treści się uczyć?; czy stan Twojego zdrowia pozwala Ci na zostanie w przyszłości wykonywać dany zawód?; czy po ukończeniu danej szkoły znajdziesz pracę i ile możesz zarabiać?

JEDNA SZKOŁA -  WIELE MOŻLIWOŚCI.

W ZSZ Nr 5 w Białymstoku proponujemy naukę na poziomie technikum i branżowej szkoły I stopnia.  Stawiamy na zawody w branży budowlanej i fryzjerskiej, na które jest szczególne zapotrzebowanie na rynku pracy.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły - DOŁĄCZ DO NAS, WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK.

Jeśli po zapoznaniu się z ofertą nadal będziesz mieć pytania – zadzwoń pod numer telefonu 85 653 24 55 lub napisz na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Postaramy się odpowiedzieć  na każde pytanie i  rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Regulamin warsztatów dla ósmoklasistów.pdf

Deklaracja i formularz zgłoszeniowy.pdf