t: 85 653 24 55
zsznr5@zsznr5.bialystok.pl

foto1

.

foto1

.

foto1

.

foto1

.

foto1

.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

„ROK ROMANTYZMU POLSKIEGO”

Od 27.09.2022r. do 28.10.2022r.  w bibliotece szkolnej trwał konkurs plastyczny pod hasłem: „ROK ROMANTYZMU POLSKIEGO” w kategoriach portret i plakat.

Na konkurs wpłynęło 10 prac – 7 portretów i 3 plakaty.

Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpiło 3.11.2022r.

W kategorii portret:

I miejsce   Małgorzata Kloza z klasy II f

II miejsce  Aleksandra Chomczyk z klasy II f

III miejsce Gabriela Zielińska z klasy II f

W kategorii plakat:

I miejsce   Martyna Janik z klasy I f

II miejsce  Damian Lewkowicz z II mz

III miejsce Kiryll Dubinski  z klasy II f

Nagrody to dyplomy, oceny z języka polskiego i słodycze.

 

Rozdanie nagród w bibliotece szkolnej 10.11.2022r. (czwartek) o godzinie 11.30.

Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w zorganizowanym przez bibliotekę szkolną konkursie plastycznym  pt.:

„ROK  ROMANTYZMU POLSKIEGO”.

Kategoria: portret lub plakat

Technika: dowolna

Wielkość: najmniejsza praca w formacie A4

  Ostateczny termin zdawania prac: 28.10.2022r.

Nagrody to oceny z języka polskiego, dyplomy oraz dla zwycięzców słodycze.

BIBLIOTEKA

 

Laureaci Konkursu Żaka

W dniach 19.09.2022r. ; 20.09.2022r. i 21.09.2022r. biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs Żaka. Uczniowie odpowiadali na pytania i wygrywali przybory szkolne.

Laureaci z dnia 19.09.2022r.

1.Sebastian Tałałaj z klasy II mz

2.Bartłomiej Kuptel z klasy I a mz

3.Wiktoria Popławska z klasy II f

4.Bartłomiej Jakubowski z klasy II mz

5.Marcin Baranowski z klasy II mz

6.Patryk Jodkowski z klasy I mz

7.Małgorzata Kloza z klasy II f

8.Kacper Milewski z klasy II f

9.Wiktoria Nowis z klasy II f

10.Gabriela Zielińska z klasy II f

11.Agnieszka Więskowicz z klasy I f

12.Dawid Sakowicz z klasy II mz

13.Dawid Głowacki z klasy II mz

14.Dominik Kiszło z klasy II mz

15.Martyna Welenc z klasy II f

16.Karol Pajołek z klasy III d w

 

Laureaci z dnia 20.09.2022r.

1.Julia Trocka z klasy III f

2.Wiktoria Sieklucka z klasy III f

3.Łukasz Kalisz z klasy III d w

4.Kamil Jasiński z klasy III d w

5.Julia Sołowiej  z klasy III f

6.Olaf Truszkowski z klasy I mz/mis

7.Filip Kondraciuk z klasy III d w

8.Julia Nargizyan z klasy I w

9.Sandra Dołęgiewicz z klasy III d w

10.Julia Dąbrowska z klasy III f

11.Aleksandra Sołomianko z klasy III f

Laureaci z dnia 21.09.2022r.

1.Tomasz Lenczewski z klasy I a mz

 2.Sebastian Falkowski z klasy III mz

3.Maja Januszewska z klasy I f

4.Paulina Wepa z klasy II f

5.Kacper Sokolewicz z klasy III mz

6.Katarzyna Stachurska z klasy II f

 

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Rok szkolny 2022/2023

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Poniedziałek 7.45 – 11.50 i 13.30 – 15.15
Wtorek 7.45 – 12.45; 14.30 – 15.20
Środa 7.45 – 13.40
Czwartek 7.45 – 8.55; 9.40 – 14.50
Piątek 7.45 – 10.45; 11.30 – 14.35

 

Godziny pracy bibliotekarek

Dzień tygodnia

Anna Sieśkiewicz

Małgorzata Jarmocik

Poniedziałek

7.45 – 11.50 i 13.30 – 14.30

14.30 – 15.15

Wtorek

8.55 – 12.45

7.45 – 8.55 i 14.30 – 15.20

Środa

7.45 – 13.40

-------

Czwartek

10.45 – 14.50

7.45 – 8.55 ; 9.40 – 10.45

Piątek

11.30 – 12.35

7.45 –10.45 ; 12.35 – 14.35