Ułatwienia dostępu

Biegamy w piżamach dla podopiecznych Stowarzyszenia O!Piernicz Raka!

W dn. 17.05.2026 r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w „Drugim Biegu w Piżamie!“ organizowanym przez Stowarzyszenie „O!Piernicz Raka!” na Stadionie BOSiR.

Mimo niesprzyjającej pogody nasi uczniowie dali z siebie wszystko i pokazali ogromne zaangażowanie.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć zbiórkę charytatywną oraz być częścią tak wyjątkowej inicjatywy.

Z całego serca polecamy to piękne przedsięwzięcie i już dziś zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji.

Patron Szkoły

Jeden z czołowych dowódców Powstania Listopadowego gen. Ignacy Prądzyński

Odwiedza nas 325  gości oraz 0 użytkowników.

Dlaczego My ?

  • Nowoczesne warsztaty
  • Projekty unijne i krajowe
  • Praktyki z wynagrodzeniem
  • Wysoka jakość kształcenia
  • Klasy patronackie
  • Dobra praca w przyszłości
  • Zapewniamy odzież roboczą
  • Wspólpraca z pracodawcami i firmami
  • Zajęcia praktyczne w szkolnych warsztatach i firmach