W dn. 17.05.2026 r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w „Drugim Biegu w Piżamie!“ organizowanym przez Stowarzyszenie „O!Piernicz Raka!” na Stadionie BOSiR.
Mimo niesprzyjającej pogody nasi uczniowie dali z siebie wszystko i pokazali ogromne zaangażowanie.
Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć zbiórkę charytatywną oraz być częścią tak wyjątkowej inicjatywy.
Z całego serca polecamy to piękne przedsięwzięcie i już dziś zachęcamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji.

